Вже промайнув другий місяць осені, а це означає, що зовсім скоро у «Новій Англії» святкуватимуть традиційне англійське свято – «День яблука». Свято вже стало традиційним у «Новій Англії» і щороку встановлюється рекорд України з найдовшої яблучної вервечки. Два роки тому найдовша вервечка була майже 11 метрів, а минулого року – майже 16 метрів.
Слідкуйте за новинами на сайті «Нової Англії» або на сторінці Фейсбук за стартом конкурсу.
А наразі ми звітуємо про хід будівництва «Нової Англії» станом на 3 жовтня 2019 року.
У «Брістолі» завершені ремонтно-оздоблювальні роботи в лоббі, у 1 секції іще потрібно змонтувати двері технічних приміщень, загалом в усіх секціях залишилося прикрасити лоббі красивими декоративними елементами. Триває іще робота над фасадом будинку, наразі активні завершальні роботи проводяться в 1-й секції. Іще тривають роботи з влаштування плитки на вхідних групах, наразі виконання робіт складає близько 75%. Благоустрій території теж на завершальній стадії, де-не-де залишилося докласти бруківку.
У будинку «Бірмінгем» в 3 секції встановлені вхідні двері, незабаром роботи розпочнуться й у 2-ій секції. На даху будинку проводяться роботи з влаштування останнього шару покрівлі, наразі виконання складає 50%, також триває монтаж вентиляційного обладнання, на цій ділянці виконання робіт складає – 70%. Проводяться й фасадні роботи, які виконані на 75%.
У «Честері» завершено монтаж парапетів на даху будинку, також в усіх трьох секціях закінчено роботи з влаштування ливневої каналізації та влаштовані монолітні колони, які розміщено по периметру будинку. У 2-й секції на завершальній стадії мурування венканалів, виконання робіт тут складає – 80%.
Зведення будинків четвертої черги будівництва «Нової Англії» також на активній стадії. Наразі у будинку «Манчестер» тривають фундаментні роботи. В 3-й секції розпочато бетонування перекриття паркінгу, у 2-ій секції закінчено армування фундаментної плити, а в 1-й триває влаштування пальового поля.
Повернутись назад