ЖК "Нова Англія"

5 років

День Народження

КВЕСТ- МАНДРІВКА

Знайди 5 Біг-Бенів

І ВИГРАЙ Iphone 12

5

КРОКІВ

до | IPHONE 12

крок 1

Бери
друзів

крок 2

Гуляйте
по місту

крок 3

Збери
5
Біг-Бенів

крок 4

Фотогра-
фуйтесь

крок 5

Приходьте
24 липня на
День Народження
ЖК «Нова Англія»

Супер! Залишилось ознайомитись з умовами та правилами квесту і гайда за Біг-Бенами

1. Граємо по-дорослому! Всі, хто бере участь у розіграші суперпризу повинні бути повнолітніми (18+).

2. Отже, є маршрут квесту і на ньому розміщено 5 точок, де заховано 5 Біг-Бенів. На кожному з Біг-Бенів нанесено унікальний QR-код. Тобто 5 Біг-Бенів має 5 різних QR-кодів. Кожен з п’яти QR-кодів потрібно обов'язково відсканувати через мобільний телефон. При скануванні QR-кодів, вам відкриється посилання на сторінку з обов’язковою реєстрацією, де потрібно ввести свій номер моб. телефону та ім’я. Ось послідовність ваших дій:

знайшли Біг-Бен – відшукали на ньому QR-код – відсканували QR-код – вам відкриється сторінка з текстом та формою зворотного зв’язку, де вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО вписати власний моб. номер телефону та ваше ім’я – натиснути кнопку «Зберегти».

Така послідовність дій має бути виконана з кожним із 5-ти Біг-Бенів. Після того, як ви зібрали 5 Біг-Бенів і зареєстрували їх через QR-коди, ви автоматично стаєте учасником розіграшу IPhone12.

3. Розіграш відбудеться 24 липня з 17.00 до 21.00 на святкуванні 5-річчя ЖК «Нова Англія». Переможця буде обрано рандомно на головній сцені заходу у прямому ефірі. Всім учасникам квесту потрібно бути присутніми на заході, коли будуть обирати переможця, адже йому будуть телефонувати. Якщо переможця не виявиться в цей момент на заході, чи він не відповість на телефонний дзвінок, буде обрано наступного щасливчика.

4. Якщо у вас виникнуть питання чи складнощі при проходженні квесту – пишіть на sent@royal-house.ua

Good luck!

Офіційні правила

ЛОВІТЬ 5 КЛЮЧІВ-ПІДКАЗОК

1 ключ

2 ключ

3 ключ

4 ключ

5 ключ